Велики успех гимназијалаца на Републичком такмичењу из енглеског језика

На Републичком такмичењу из енглеског језика, које је одржано 14.априла на Филолошком факултету у Београду, врањски гимназијалци освојили су три места . Међу 1200 учесника из целе земље такмичило се и осморо ученика Врањске гимназије, који су се истакли својим резултатима. Ученица другог разреда Емилија Младеновић освојила је друго место, а Ђорђе Тасић и Јован Младеновић, такође ученици другог разреда, освојили су треће место. Ментор награђеним ученицима је проф. Гордана Цветковић. Такође, двоје ученика је добило похвалу за освојено четврто и пето место.
Изузетно залагање наших ученика и професора, њихов посвећен и редован рад поред талента за учење језика, доносе и изузетне резултате, који представљају велики успех за нашу школу и наш град.